KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8482026
nr 848 2026
Färgetsning
G Borg, Stockholms motiv, signerad, motivets mått: 20x26
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2013
kl 18:41:09
23/9 17:16:59